Vína - Španělsko - Ribera del Duero

Vina Mambrilla - Ribera del DueroVinařská oblast Ribera del Duero je na celém světě vnímána jako synonymum kvality. Tajemstvím úspěchu jsou červená vína z odrůdy Tinta del País, jak se zde nazývá odrůda Tempranillo. Vína z této oblasti mají temnou barvu, sladší taniny a ovocná chuť se nejčastěji blíží švestce. Vína mají velice dobrou schopnost vyzrávat.

Alidis Tinto

Atraktivní třešňová barva s intenzivní a svěží ovocnou vůní. V chuti je lehké, s dlouhým ovocným závěrem. Odrůda 100% Tempranillo.

Alidis Crianza

Toto nádherné víno pochází z vinic, které byly vysázeny před 20ti lety. Zrálo 14 měsíců v dubových sudech. Má třešňovou barvu, typickou pro odrůdu Tempranillo a ovocná vůně je vyvážená s vůní dřeva. Chuť je jemná, hladká a pocit plnosti dlouho přetrvává.

Alidis Expresión

Vrcholný produkt vinařství Mambrilla, kterého se vyrábí jen 6 000 kusů ročně. Zraje v dubových sudech typu barique. Má pozoruhodnou vůni v níž nacházíme tóny zralého ovoce, kávu, kakao a zaznamenáme stopu vanilky a karamelu. Chuť je silná, dobře strukturovaná s krásně sametovým závěrem. Dekantace vínu rozhodně prospěje.